10-11/2/2018

Acro PV3 C Leuven

https://www.gymfed.be/calendar/contest/3870295

 

C 10-20j duo: 15e pl: De Paepe Febe-Van Heule Yaren

C 10-20j groep; 14e pl: Honoré Elle-De Prijck Jolien-Spruyt Mila

I1 9-15j groep: 17e pl: Beelaert Rinse-Keyngaert Hanne-Van Parys Kato

 

15-17/2/2018

FIAC

Puurs

http://www.fiac.be/images/stories/pdf/2018/jun_sen%20q1.pdf

juniors, dames groep: 12e pl: Van Herzeele Mette, Beelaert Jade en Stout Elien (Rap en Vrank Evergem)

 

seniors dames groep: 6e pl: Hyde Anna-Hyde Eva (S&L) en De Moor Lena (Destelbergen)

 

3-4/2/2018

Acro PV2 A en B Niel

https://www.gymfed.be/calendar/contest/3870294

A 13-19j meisjes trio: 7e pl: Van Herzeele Mette-Beelaert Jade-Stout Eline (Rap en vrank Evergem-S&L Drongen)

A seniors Meisjes trio: 4e pl: De Moor Lena-Hyde Anna-Hyde Eva (S&L Drongen- Athena Destelbergen)

B 11-19j meisjes duo: 13e pl: Mertens Yenna-Van Quickelberghe Manon

B 11-20+ duo: 7e pl: De Craemer Ben- Van der Borght Noah (Destelbergen)

B 11-20+ groep: 20e pl: Sucaet Liesbet-Deprez Louise-Gillis Ninamaria

 

3-4/2018

Tu C PV2 Vosselaar

https://www.gymfed.be/calendar/contest/3870342

Tu C 17-18j meisjes, all round: 22e pl: Vanderstede Femke

Tu C 16j meisjes, all round: 10e pl: Verschelden Maïté

27-28/1/2018

Acro PV2 C en I Bazel

https://www.gymfed.be/calendar/contest/3870293

C 10-20j duo, oost-Vlaanderen: brons: De Paepe Febe en Van Heule Yaren

C 10-20 j  groep, Oost-Vlaanderen: 5e pl: Honoré Elle-De Ketelaere Maïté-De Prijck Jolien

C 10-21+ groep, Oost-Vlaanderen: zilver: Hantson Saar-De Weirdt Hanne- Van Impe Jana

I I2 9-15j groep, Oost-Vlaanderen: 13e pl: Bauts Jana-Louage Rune-Colman Jana

                                                               19e pl: Dauwe Aida-Dewettick Luka-Loeys Lara

 

27-28/1/2018

PV1 Sint Gillis Dendermonde

TRA A-B

TRA synchroon A-B

Tu A-B

https://www.gymfed.be/calendar/contest/3870374

TRA A 13-14j jongens: all round: 5e pl: Antheunis Kobe

TRA A 13-14j meisjes, all round: zilver; Sucaet Anouk

TRA A seniors jongens, all round: zilver; Geens Wannes

                                                            6e pl: Geens Joris

TRA A seniors meisjes: all round: zilver: Swerts Raïssa

 

TRA B 12j meisjes, all round; 27e pl: Standaert Hanne

                                                     32e pl: Mortier Birgit

                                                      34e pl: Glazemakers Lotte

TRA B 14j meisjes, all round: 17e pl: Vereecke Louka

TRA B 11j meisjes, all round: 21e pl: Decruyenaere Elise

TRA B 12j jongens, all round: 7e pl: Neirynck Seppe

TU B 15-16j jongens, allround: 4e pl: Danneels Lowie

TU B 15j meisjes; allround: 18e pl: Louage Rune

                                                  21e pl: De Witte Fien

 

20-21/1/2018

Acro PV  A en B Oostende

https://www.gymfed.be/calendar/contest/3870291

A seniors meisjes trio: 2e pl: Hyde Anna-Hyde Eva en De moor Lena (Destelbergen)

A seniors meisjes paar: 9e pl: Van Quickelberghe Manon en Mertens Yenna

B 11-20+j duo: 4e pl; De Craemer Ben en Van der Borght Noah (Destelbergen)

B 11-20+j groep: 14e pl: Sucaet Liesbet-Gillis Ninamaria en Deprez Louise

 

 

20-21/1/2018

PV  1 Hulshout

DMT A-B

DMT I

TRA I

https://www.gymfed.be/calendar/contest/3870341

DMT A 13-14j jongens: 7e pl: Antheunis Kobe

DMT A seniors jongens: brons: Geens Wannes

                                           4e pl : De Meyer Robin

                                           7e pl: Oenang Yanto

 

DMT B 11-12j jongens: 6e pl: Neyrinck Seppe

                                          9e pl: Janssens Simon

 

DMT B 11-12j meisjes: 17e pl: Mortier Birgit

                                          26e pl: Van Haudt Nina

                                           35e pl: Glazemakers Lotte

                                           43e pl: Decruyenaere Elise

 

DMT B 17+ meisjes: brons: Merlevede Gaëll

 

DMT I 9j meisjes: brevet goud: Laforce Anaïs

                                                        Vanlangenhove Erinn

 

DMT I 10j meisjes: brevet zilver: Vindevogel Feline

                                   Brevet brons: Honoré Estée

                                                             Spincemaille Lore

 

TRA I 9j meisjes:brevet goud: Vanlangehove Erinn

                             Brevet zilver: Laforce Anaïs

 

TRA I 10j meisjes: brevet brons: Spincemaille Lore

                                                           Honoré Estée

 

                             

                                           

                                           

13-14/1/2018

Tu C PV1  Niel

https://www.gymfed.be/calendar/contest/3870340

C 16j, meisjes; 4e pl   Oost-Vlaanderen: Verschelden Maïté

C 17-18j, meisjes, oost-Vlaanderen: 4e pl; Van der Stede Femke

                                                    5e pl: Lintermans Femke

C 19+ meisjes, Oost-Vlaanderen: 1e pl: Van Genabet Yana, all round: 2e pl

 

 

   
   

13-14/01/2018

Acro PV 1 C en I De Panne

https://www.gymfed.be/calendar/contest/3870292

I1 9-15j: groep, 4e pl: Beelaert Rinse, Van Parys Kato en Hanne Keyngaert

C 10-20j: duo: 18e pl: De Paepe Febe en Van Heule Yaren

 

6-7/01/2018

SYTA acro

Breendonk, Puurs

http://www.syta.be/index.php/uitslagen-11de

I1, groep: 15e pl: Beelaert Rinse, Van Parys Kaot en Keyngaert Hanne

I2 groep; 21e pl: Dauwe Aïda, Loeys Lara en Dewettinck Luka

C 10-17 duo: brons: Gillis Ninamaria en Sucaet Liesbet

C 10-20 groep; 7e pl: Honoré Elle, De Ketelaere Maïté en De Prijck Jolien

C 10-21+ groep: goud: Hantson Saar, Van Impe Jana en De Weirdt Hanne


16-19/11/2017

WAGC Tumbling

Sofia, Bulgarije

http://www.fig-gymnastics.com/publicdir/live_results/15075/res/girls/TUM_G_1721_QU.pdf

Linde Matthijs: 10e pl

9-12/11/2017

WK TRA en DMT Sofia

https://live.fig-gymnastics.com/schedule.php?idevent=14806

voorbereiding Joris in gedrang na kwetsuur tijdens training

 

DMT: Wannes Geens; 13e pl

            Joris Geens: 26e pl

 

DMT team: 6e pl: Geens Joris en Wannes, Sebastian Raschke

 

TRA: Joris Geens: 65e pl

29/9/2017

Loulé World Cup trampoline

http://www.apagl.pt/images/ficheiros_lwc/2017/Results/TRA_IM_Qualif.pdf

 

Joris Geens:  25e pl

6/10/2017

World Cup TRA , DMT en Tu

Valladolid

https://database.fig-gymnastics.com/public/results/15174

 

Joris Geens: 30e pl