Datum

Activiteit

Evaluatie

 

 

 

 

SEPTEMBER 2014

 

 

4-6/09/2014

World Cup Loulé en Loulécup

Dlnrs world cup:

Joris Geens, Justine Brodelet en Ottilie Schelstraete

http://apagl-results.logicalwhisperer.com/lwc-results.php

finale en 6e plaats TRA SYN Ottilie en Justine

 

dlnrs Loulé Cup:

Jente Versigghel  brons juniors meisjes DMT

zilver in ploegencomp TRA met Jente Versigghel

zilver in ploegencomp DMT met Jente Versigghel en Tine Lioen

 

http://www.gymfed.be/resultaten/detail.lasso?id=4397

 

12-14/09/2014

Minsk, wereldbekerwedstrijd TRA

Joris Geens haalt zijn selectienorm voor WK TRA

Justine en Ottilie halen de finale TRA SYN en worden 6e

Individueel worden Justine en Ottilie respectievelijk

21e en 29e

http://www.gymfed.be/images/File/Resultaten2014/TRA/Results_WC_Minsk_2014.pdf

20/09/2014

TRA A: selectietest WK

TRA: Joris Geens

TRA dames: Ottilie Schelstraete

TRA dames: Justine Brodelet

TRA SYN Dames: Justine en Ottilie

TRA SYN heren:Joris Geens en Van Overbergen Ben

Geen nieuwe selecties behaald

http://www.gymfed.be/resultaten/detail.lasso?id=4695

 

 

 

 

OKTOBER 2014

 

 

25-26/10/2014

David Ward Hunt Cup Engeland

Tra A-B-C-I (25 dlnrs): 4 medailles behaald en 15 finaleplaatsen

 

 

 

NOVEMBER 2014

 

 

7-8-9/11/2014

WK tra-DMT-Tumbling, Daytona Beach

Deelnemer:Joris Geens TRA, 51e plaats op 100 dlnrs

http://www.gymfed.be/images/File/Resultaten2014/TRA/Results_WCh_2014_Daytona.pdf

14-15-16/11/2014

WAG Tra-DMT-Tu

Deelname S&L: Tumbling: Linde Matthijs: 9e plaats op 22 dlnrs

http://www.gymfed.be/images/File/Resultaten2014/TRA/Results_WAGC_2014.pdf

16/11/2014

Clubkampioenschap acro S&L 13.00-16.00h

 

22/11/2014

Acro Happening Kapellen

45 dlnrs B-C-recrea

29/11/2014

Acro ’s Hertogenbosch

Anna, Eva, Rune, Sofie, Amandine en Justine gaan trainen bij één van ‘s werelds topcoaches: Neil Griffiths!!! (coach nationale ploeg Groot-Brittannië en van Spellbound)

 

 

 

DECEMBER 2014

 

 

6/12/2014

Clubkampioenschap TRA

 

6-7/12/2014

Acro: BOAC-Trophy (B-C-I), Breda

Sofie

9 B trio’s, waarvan 2 van S&L (teams Rune en Justine)

17 C duo’s waarvan 1 van S&L (2/3 team Jade)

25 C trio’s waarvan 6 van S&L (teams Zoé, NM, Mette, Yenna, Lara, Charlotte)

 

 

 

JANUARI 2015

 

 

10-11/01/2015

Acro: Zeestern Trials – De Panne (A-B-C-I)

http://www.novosite.nl/editor/assets/pmaes/TRIALS%202015%20I2%20niveau.pdf

http://www.novosite.nl/editor/assets/pmaes/TRIALS%202015%20C-niveau.pdf

deelname 4 teams

brons voor Kato, Céleste en Fiebe in C-groep 10-17

17-18/01/2015

PV TRA ABI- Eeklo

http://www.gymfed.be/resultaten/detail.lasso?id=2558322&t=2

 

O-VL TRA I meisjes: 2. Geniets Maïté

O-VL A 11j meisjes: 1. Sucaet Anouk

                                    2.Beyls Lauranne

                                    3. Vereecke Loucka

O-VL TRA A 15-17j meisjes: 1. Versigghel Jente

O-VL TRA A 15-17j jongens: 1. Geens Wannes

O-VL TRA A eniors dames: 1. Schelstraete Ottilie

                                                    2. Swerts Raïssa

OVL TRA A seniors jongens: 3. Geens Joris

O-VL TRA B13-14j jongens: 2. Vivile Ilia

                                                 3. Van Eenaeme Noah

O-VL TRA B 15-16j jongens: 2. De Meyer Robin

                                                  3. Cocquyt Ruben

O-VL TRA B 17+ jongens: 2. Goetheyn Pepijn

 

17-18/01/2015

PV TU ABI – Eeklo

http://www.gymfed.be/resultaten/detail.lasso?id=2558322&t=2

O-VL Tu A senior jongens: 1e plaats: Hugues van Holderbeke

O-VL Tu B 17+ jongens: 3e plaats: Raman Thomas

 

17-18/01/2015

PV ACRO CI – Bazel

http://www.gymfed.be/resultaten/detail.lasso?id=2558348&t=2

Oost-Vlaams acro C 10-20j groep:

2e plaats: Spruyt Mila-Marchand Laura-Loeys Elisabeth

Oost-Vlaams Acro C 20-21+ groep

  1. Gillis Ninamaria-Claessens Babette-Billiauw Machteld
  2. Beelaert Jade-Schiettecatte Yasmine-Mahy Fauve

 

24-25/01/2015

Acro: recreatornooi- Mariakerke

http://www.gymfed.be/resultaten/detail.lasso?id=2558297&t=2

all-round 8-18j groep: 1. Verdegem Marthe-Van Loo Sarah-Verloo Zoë

 

24-25/01/2015

PV TU C Olen

http://www.gymfed.be/resultaten/detail.lasso?id=2622201&t=2

resultaten open klassement

TU C 13j meisjes: 1. Bounouala Dounia

TU C 13-14j jongens: 2. Danneels Lowie

TU C 19+ meisjes: 1. Vandermeiren Sarah

 

31/01/2015

PV1 AB – De Panne

http://www.gymfed.be/resultaten/detail.lasso?id=2558352&t=2

open klassement: Acro B 11-20+ groep: 1. Louagie Rune, Hyde Anna en Hyde Eva

 

31/01/2015

PV DMT ABI- Oostakker

http://www.gymfed.be/resultaten/detail.lasso?id=2558319&t=2

O-VL DMT B 13-14j jongens 1. Vivile Ilia

                                                   2.Van Eenaeme Noah

O-VL DMT B 15-16 j, jongens:  1.De Meyer Robin

                                                       2. Cocquyt Ruben

                                                       3.Van Acker Robin

O-VL DMT B 17+ meisjes: 3. Van Ballenberghe Bieke

O-VL DMT B17+ jongens: 1. Goetheyn Pepijn

O-VL DMT I 10j: 3. Geniets Maïté

O-VL DMT A 15-17j jongens: 1. Geens Wannes

2.       Van De Velde Oscar

O-VL DMT A seniors meisjes: 1. Matthijs An-Sofie

O-VL DMT A seniors jongens: 2. Gooremans Michael

                                                     3.Geens Joris

 

 

 

 

FEBRUARI 2015

 

 

01/02/2015

PV1 ACRO AB- De Panne

 

07-08/02/2015

PV TRA ABI- Diest

http://www.gymfed.be/resultaten/detail.lasso?id=2558323&t=2

Tu A seniors meisjes: 1. Matthijs Linde

 

07-08/02/2015

PV TU ABI – Diest

http://www.gymfed.be/resultaten/detail.lasso?id=2558323&t=2.

TRA A 11 j meisjes: 1.Sucaet Anouk

TRA A jongens 15-17j: 3. Geens Wannes

TRA A seniors meisjes: 1. Swert Raissa

TRA A seniors jongens: 2. Geens Joris

TRA I 9j brevetten: goud x2 De Reymaeker Babette en Standaert Hanne

                                  Zilver x1 Van Haudt Nina

 

07-08/02/2015

ACRO CI: PV2 – Breendonk

http://www.gymfed.be/resultaten/detail.lasso?id=2558354&t=2

 

21-22/02/2015

ACRO AB: PV2 – Niel

http://www.gymfed.be/resultaten/detail.lasso?id=2558359&t=2

1e plaats open klassement: B 11-20+ Louage Rune, Hydse Anna en Eva

 

28/02/2015

ACRO: Recreatornooi – Heusden-Zolder

http://www.gymfed.be/resultaten/detail.lasso?id=2558298&t=2

 

28/02/2015

PV2 TU C- Willebroek

http://www.gymfed.be/resultaten/detail.lasso?id=2558325&t=2

Oost-Vlaanderen

 

C 11-12j jongens: 2. Bounouala Ilias

C 13j meisjes: 3. Bounouala Dounia

C 14j meisjes: 1. Beelaert Jade

C 13-14j jongens: 1. Danneels Lowie

C 15j meisjes: 3. Vanhyfte Emeline

C 16j meisjes: 2. Maveau Céleste

C 19+ meisjes: 1. Rodenbach Charlotte

             2.Vervaecke Amandine

             3.Vandermeiren Sarah

 

 

 

 

MAART 2015

 

 

01/03/2015

ACRO: Recreatornooi – Heusden-Zolder

http://www.gymfed.be/resultaten/detail.lasso?id=2558298&t=2

recrea 8-18+ groepen all round: 2. Verdegem Marthe-Van Loo Sarah-Verloo Zoë

 

7-8/03/2015

PV ACRO CI – Bree

http://www.gymfed.be/resultaten/detail.lasso?id=2558356&t=2

C 10-17j groep, all round: 3. Maveau Céleste-Van Parijs Kato- Verleyen Fiebe

 

7-8/03/2015

PV TRA ABI – Sint-Gillis- Dendermonde

http://www.gymfed.be/resultaten/detail.lasso?id=2558324&t=2

TRA A meisjes 11j:   1. Sucaet Anouk

                                    3.Beyls Lauranne

TRA A 15-17j, meisjes: 3. Versigghel Jente

TRA A 15-17j, jongens: 3. Geens Wannes

TRA I 9 jaar: goud: Van Haudt Nina-  Standaert Hanne- De Reymaeker Babet

                       Zilver: Veciana Mauro

 

7-8/03/2015

PV TU ABI – Sint-Gillis Dendermonde

http://www.gymfed.be/resultaten/detail.lasso?id=2558324&t=2

TU A seniors jongens: 2. Van Holderbeke Hugues

 

14-15/03/2015

PV ACRO AB – Petegem aan de Leie

http://www.gymfed.be/resultaten/detail.lasso?id=2558358&t=2

O-Vlaanderen: B 11-20+groep: 1. Louage Rune-Hyde Anna en Eva

 

14-15/03/2015

PV TU C- Schelle

http://www.gymfed.be/resultaten/detail.lasso?id=2558326&t=2

open klassement

Tu C jongens 13-14j: 2. Danneels Lowie

Tu C meisjes 19+: 2. Rodenbach Charlotte

                                 3.Vervaecke Amandine

 

20-21/03/2015

TRA A Flower Cup Aalsmeer, Nederland

http://flowercup.nl/results/results-2015/

Jente Versigghel haalde de finale in haar categorie en werd 6e

 

28/03/2015

VK ACRO CI- Mariakerke

http://www.gymfed.be/resultaten/detail.lasso?id=2558360&t=2

acro C groep 10-20j: 14.Spruyt Mila-Marchand Laura-Loeys Elisabeth

acro C groep 10-17j: 6. Maveau Celeste-Van Parijs Kato-Verleyen Fiebe

28-29/03/2015

VK TRA-ABI- Hechtel-Eksel

VK TRA SYNCHR AB- Hechtel-Eksel

Joris Geens en Simon De Backer (Beveren –Leie) halen selectienorm WK TRA SYNCHR

http://www.gymfed.be/resultaten/detail.lasso?id=2622202&t=2

SYNCHROON TRAMPOLINE

Meisjes 15+: 3.Versigghel Jente en Verleysen Lauren

Jongens 15+: 1. Geens Joris en Simon De Backer

TRAMPOLINE A

-meisjes 11j: 3. Sucaet Anouk

                        5. Vereecken Louka

                      7.Beyls Lauranne

-jongens 15-17j: 3. Geens Wannes

-seniors meisjes: 5. Swerts Raissa

-seniors jongens: 4. Geens Joris

 

TRAMPOLINE B

-jongens 13-14j: 9. Lievens Daan

                              12. Vivile Ilia

-jongens 15-16j: 6. De Meyer Robin

-meisjes 17+: 12. Van Ballenberghe Bieke

 

TRAMPOLINE I

-9jaar: 8. De Reymaeker Babet

             14. Standaert Hanne

              20. Veciana Mauro

              22. Van Haudt Nina

-10jaar: 7. Geniets Maïté

28-29/03/2015

VK Tumbling ABI Hechtel-Eksel

http://www.gymfed.be/resultaten/detail.lasso?id=2622200&t=2

VK TU A senior jongens: 3. Hugues Van Holderbeke

VK TU A senior meisjes: 5. Linde Mathijs

TU B meisjes 9-12j: 18.Louage Rune

 

 

 

APRIL 2015

 

 

4-5/04/2015

VK DMT ABI- Varsenare

http://gymfed.be/resultaten/detail.lasso?id=2558321&t=2

VK DMT A seniores meisjes: 1. Lioen Tine

VK DMT A seniores jongens: 2. Geens Joris

VK DMT B jongens 15-16j: 1. Cocquyt Ruben

                                          3. De Meyer Robin

VK DMT B jongens 17+j: 2. Goetheyn Pepijn

 

 

4-5/04/2015

VK ACRO AB- Breendonk

http://www.gymfed.be/resultaten/detail.lasso?id=2558361&t=2

VK acro B 9-20+ groep: 1 Louage Rune-Hyde Anna-Hyde Eva

05/04/2015

TU: recreatornooi- Hulshout

 

10-11-12/04/2015

ACRO FIAC- Breendonk

 

25-26/04/2015

BK TRA-TRS-DMT-TU Petegem aan de Leie

http://www.gymfed.be/resultaten/detail.lasso?id=2558327&t=2

 

TRA S:

-meisjes 15+:  Goud,Belgisch kampioen: Swerts Raïssa en Ottilie Schelstraete

                        Jente Versigghel en Verleysen Lauren (Sportac Deinze): zilver

 

-jongens 15+:goud, Belgisch kampioen: Geens Joris en De Backer Simon (Beveren-Leie)

 

TRA

-meisjes 11j:

                        Sucaet Anouk: Goud, Belgisch kampioen

                        Vereecke Loucka: brons

                         Beyls Lauranne: 5e plaats

 

-jongens 15-17j: Geens Wannes: 5e plaats

-meisjes seniors: Swerts Raïssa: goud, Belgisch kampioen

                            Schelstraete Ottilie: zilver

-jongens seniors: Geens Joris: 4e plaats

 

DMT

-jongens 13-14j: Lievens Daan: 5e plaats

-jongens 15-17j: Geens Wannes:

-meisjes seniors: Lioen Tine: goud, Belgisch kampioen

-jongens seniors: Geens Joris

 

Tumbling

-seniors meisjes: Matthijs Linde: brons

-seniors jongens: Van Holderbeke Hugues: goud, Belgisch kampioen

25-26/04/2015

Acro coupe KBT - Mariakerke

Belgisch kampioen: Groep 11-20+: Hyde Anna-Hyde Eva-Louage Rune

http://gymfed.be/resultaten/detail.lasso?id=2558362&t=2

25-26/04/2015

ACRO recreatornooi- Niel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEI 2015

 

 

2-3/05/2015

ACRO recreatornooi - Niel

 

9-10/05/2015

Coupe KBT TRA-DMT-TU- Beveren-Waas

http://gymfed.be/resultaten/detail.lasso?id=2558328&t=2

DMT B jongens 13-14j: 3. Vivile Ilia

DMT B jongens 15-16j: 1. De Meyer Robin

9-10/05/2015

VK TRA-DMT-TU C –Beveren-Waas

http://gymfed.be/resultaten/detail.lasso?id=2558329&t=2

Tu C jongens 13-14j: 3. Danneels Lowie

Tu C meisjes 19+: 1. Rodenbach Charlotte

                                 3.Vervaecke Amandine

 

 

 

 

 

 

JUNI 2015

 

 

 

European Games Azerbeidjan

TRA A